תיקון שלט לרכב

פעמים רבות משהו בשלט של הרכב התקלקל: כפתור שלא עובד בשלט, פלסטיק שנשבר, גומייה שנשחקה, בעיה במגעים ועוד.
אין צורך לרוץ מיד ולשכפל שלט חדש, וגם לשלם בהתאם. אפשר פשוט לתקן את השלט של הרכב במחיר הרבה יותר זול.
ב"לוקוגן מוטורס" מעבדה חדישה עם מיטב המכשור וצוות מיומן עם ידע רב, שיוכל לפתור לכם את התקלה במהרה וללא צורך לשכפל שלט חדש.
כך נחסוך לכם לא מעט כסף ונשמח שתהיו מרוצים.

תיקון שלט לרכב דורש מיומנות. מי שאין לו מספיק ידע וניסיון עלול לפגוע בשלט ולגרום נזק, ואז תאלצו לשלם יותר ולשכפל שלט חדש. תיקון שלט לרכב
ב"לוקוגן מוטורס" מתקנים את כל סוגי השלטים: מקוריים, תואמים, צ'יפ חיצוני או פנימי, לכל סוגי הרכבים ,ישנים כחדשים, כולל מפתחות חכמים אימובילייזר.
במקום לגרור את הטיפול ולהילחם עם השלט בכל פעם שאתם צריכים להיכנס ולצאת מהרכב (או שאולי כבר ויתרתם ואתם בכלל לא משתמשים בו), תגיעו אלינו, ותוך זמן קצר ולא הרבה כסף ,נתקן לכם את השלט ותוכלו להשתדרג בחזרה.

קחו בחשבון שמאחר ואין פיקוח על תחום המנעולנות, אתם צריכים לוודא שאיש המקצוע שבחרתם לתקן לכם את השלט לרכב הוא מיומן מספיק, וכדאי שיהיו לו לקוחות ממליצים ומקום קבוע עם כתובת קבועה אליה תוכלו לחזור במקרה של תקלה.
כבר פגשנו לא מעט לקוחות עם רכבים חדישים אבל עם שלט שלא עובד. הם סיפרו לנו שכבר כמה חודשים שהם לא מצליחים להפעיל את השלט כמו שצריך ולא ידעו שכל כך פשוט להחזיר את השלט לשימוש. הם ממש הצטערו שלא הגיעו קודם, והיו עושים לעצמם חיים קלים ונוחים הרבה לפני.
אז קדימה, למה אתם מחכים? תרימו טלפון אלינו עוד היום, ספרו לנו מה קרה לשלט שלכם (בטח נבקש מכם לשלוח לנו תמונה כדי שנוכל לתת לכם חוות דעת והצעת מחיר מסודרת), וכמה דקות אחר כך בטח כבר תהיו בדרך אלינו.

אחרי שתצאו מאיתנו, עם שלט מתוקן לרכב שלכם, אנחנו בטוחים שגם אתם תגידו לעצמכם: "איך לא עשינו את זה קודם?".

Sorry, comments are closed for this post.

התקשרו עכשיו
התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אפשר לעזור לכם?