שכפול שלט לרכב

זקוקים לשכפול שלט לרכב שלכם? הגעתם למקום הנכון! אנו משכפלים את כל סוגי השלטים לרכבים, ויש ברשותנו גם שלטים לרכב מקוריים וגם שלטים תואמים.
היום ניתן לשכפל שלט תואם לרכב, ולא מוכרחים לשכפל שלט מקורי כי האיכות היא אותה איכות והמחיר נמוך יותר. כמובן שנוכל לשכפל לכם גם שלט מקורי לרכב אבל אין לנו שום עניין סתם לקחת מכם כסף מיותר. ב"לוקוגן מוטורס" נציג לכם את כל האפשרויות, וההחלטה בידיכם.

באופן עקרוני כדאי שתדעו שהיום ישנם שני סוגים מרכזיים של שלטים: האחד, בו הצ'יפ מובנה ונמצא בתוך המעגל האלקטרוני של השלט, והשני, שהצ'יפ אינו חלק מהמעגל האלקטרוני של השלט, צ'יפ חיצוני.
אנשי המקצוע של "לוקוגן מוטורס" מנוסים מאוד בתחום. שכפלנו עד היום אלפי שלטים למכוניות (אם לא יותר) , ואתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות ואמינות. שכפול שלט לרכב
ישנם רכבים שניתן לשכפל להם את השלט ללא צורך בשלט הקיים, וישנם רכבים, בעיקר הרכבים החכמים", שכפול מפתח לרכב חכם ושלט, שבהם יש צורך בשלט המקורי ובמפתח.
במידה ויש לכם שלט לרכב שאינו עובד או שאחד הלחצנים התקלקל, לא תמיד יש צורך בשכפול שלט חדש לרכב. אנו נבדוק מה המצב ואם ניתן לחסוך ורק לתקן לכם את השלט, בהחלט נעשה זאת.
ב"לוקוגן מוטורס" מעבדה משוכללת עם מיטב הציוד לשכפול מפתחות ושלטים לרכב, ותהיו בטוחים שתקבלו את השירות הטוב ביותר מאתנו, ושתצאו מרוצים.
שימו לב! תחום הרכב דורש מיומנות וידע, ומנעולן רכב שאינו מנוסה עלול לגרום לכם נזקים בלא מעט כסף. לכן טוב שהגעתם לצוות המיומן של "לוקוגן מוטורס", אנחנו נטפל לכם בשלט בזמן שאתם תהנו מכוס קפה אצלנו בסניף.

שכפול שלט לרכב לא לוקח זמן רב, ותמיד כדאי להחזיק בשלט ספייר במקרה של תקלה או אובדן.
אם השלט התקלקל, אל תקשו לעצמכם את החיים ותילחמו איתו בכל פעם שאתם רוצים לפתוח או לסגור את האוטו. טפלו בזה היום ויהיה לכם הרבה יותר נעים וקל.
השירות שלנו כולל גם החלפת בתי שלט, פלסטיקה, החלפת גומיות קרועות ועוד.

בראש חברת "לוקוגן מוטורס" עומד דויד קוגן, שהוא יוצא מערכת הביטחון ומומחה מטעם מערכת הביטחון בתחום המנעולנות. אצלנו, השירות והאמינות הם מעל לכל, והכי חשוב לנו שתצאו מרוצים.
עם "לוקוגן מוטורס" יש לכם תמיד לאן לחזור במקרה של תקלה בשלט לרכב או אם יש לכם שאלות.
כשזה מגיע לרכב שלכם, אל תקחו צ'אנסים ותתפתו למחירים נמוכים מידי מאחורי כל אלו עלול לעמוד מנעולן לא מיומן או חומרי גלם לא טובים.
מאיתנו תקבלו אחריות על השכפול כך שהכל בסדר, אתם מכוסים מכל הכיוונים.
פשוט תתקשרו אלינו ל-1-700-70-2015 או תגיעו, שכפלו לכם שלט בצ'יק צ'ק והמשיכו בדרככם. דרך צלחה!

Sorry, comments are closed for this post.

התקשרו עכשיו
התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אפשר לעזור לכם?