שכפול מפתחות פורד

Ford-logoאזהרה!

עבריינים רבים חוברים למנעולני רכב, ובאמצעותם משכפלים לכם מפתח נוסף לרכב פורד וגונבים לכם את הרכב.

אם אתם זקוקים לשירות שכפול מפתחות פורד, הגעתם למקום הנכון ומנעתם מעצמכם מצב מאוד מאוד לא נעים.

אנחנו היחידים בתחום בארץ יוצאי מערכת הביטחון. דויד קוגן, בעלי Lockogan הוא לוחם ומפקד לשעבר ביחידה ללוחמה בטרור של משטרת ישראל (ימ"מ), ומתמחה בתחום הפריצה ושכפול המפתחות. תחום המנעולנות בארץ אינו מפוקח ולכן אסור להקל ראש בבואכם לבחור מי ישכפל לכם את המפתח.

מעבר לעובדה שאנו שוטרים לשעבר, אצלנו תקבלו שכפול מפתחות פורד בעד 40% פחות ממחיר היבואן. הסיבה לכך נעוצה בזה שאנו עובדים עם הסוכנויות וחוסכים לכם פשוט את עמלת התיווך. במקום להתייבש יום שלם בסוכנות רכב, כשאתם מנוטרלים ובלי האוטו, אתם פשוט מגיעים אלינו לקניון, נותנים למומחים שלנו לטפל לכם בשכפול והולכים לשתות קפה בכיף או לטייל בקניון. אה, וכמובן, חוסכים עד 40% במחיר. כדאי לא?

אנחנו משכפלים מפתחות לכל דגמי פורד: שכפול מפתח פורד פיאסטה, שכפול מפתחות פורד מונדאו, שכפול מפתחות פורד פוקוס, שכפול מפתחות פורד אקספלורר, שכפול מפתחות פורד אדג' ועוד.

אם קרה ואיבדתם את המפתחות לגמרי לפורד שלכם, ונותרתם ללא מפתח בכלל, מה שקרוי בשפה המקצועית "אובדן מפתח לרכב פורד", אל דאגה. ניתן לבצע שחזור מפתח לרכב פורד ואנו נשרת אתכם בשמחה.

אז קדימה. צריכים מפתח נוסף לפורד שלכם? תרימו טלפון ל-1-700-70-2015 ואחד המומחים שלנו כבר מחכה לכם עם כל המידע שאתם צריכים. או שפשוט תגיעו לקניון, דמיינו כל הדרך איך אתם מפנקים את עצמכם באיזה קפה ומאפה בזמן שהמומחים שלנו מטפלים לכם במפתחות. מגיע לכם לא? אה, ושכחנו לציין שהחניה עלינו כמובן. נתראה בקניון!

התקשרו עכשיו
התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אפשר לעזור לכם?