שכפול מפתחות לרכב סובארו אימפרזה

 סובארו אימפרזה
סובארו אימפרזה

אם יש לכם רק צרור אחד של מפתחות לרכב, או שאחד מהמפתחות או השלט שלכם אינו תקין, אל תדחו את הטיפול למחר. זה עלול לעלות לכם הרבה יותר כסף מדוע? פשוט מאוד: אם איבדתם את המפתח לרכב סובארו אימפרזה, ואין לכם מפתח נוסף במקום בטוח, תצטרכו שירותי מנעולן רכב שכוללים פריצה לרכב סובארו אימפרזה ושחזור מפתח לרכב סובארו אימפרזה. זהו הליך הרבה יותר יקר משכפול מפתח לרכב סובארו אימפרזה או שכפול שלט לרכב סובארו אימפרזה. כמובן שאצלנו תוכלו לקבל את כל השירותים האלו במחיר הוגן וסביר, אך עדיין, אנחנו מעדיפים לחסוך לכם כסף ולראות אתכם מחייכים ובטוחים.

שכפול מפתחות לרכב סובארו אימפרזה הוא לא עניין של מה בכך. אתם צריכים להיות בטוחים שמנעולן הרכב שבחרתם הוא איש מקצוע ולא חובבן. אבל אל דאגה, הגעתם למקום הנכון!

"לוקוגן" היא רשת דוכנים לשכפול מפתחות ושירותי פריצה לבתים בקניונים. אנחנו מומחים בשכפול מפתחות לרכב. שכפול מפתחות זה המקצוע שלנו. זה לא משהו "נוסף" שאנחנו עושים. אנחנו לא טמבורייה ולא מוסך, ואצלנו, שכפול מפתחות לרכב זה כיף!

פשוט מגיעים לקניון, מקבלים מאתנו חניה חינם, הולכים להתפנק או לסידורים, ובינתיים, המקצוענים שלנו משכפלים לכם מפתח.

המומחים שלנו הם יוצאי מערכת הביטחון, ובעלי הרשת, דויד קוגן, הוא בעברו לוחם ימ"מ- היחידה המיוחדת של משטרת ישראל ללוחמה בטרור. כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות, ושאף גורם עברייני לא קיבל גישה למפתחות שלכם (לצערנו גם זה קורה).

על מנת שלא להגיע למצב של אובדן מפתח לרכב, תדאגו להחזיק תמיד לפחות שני עותקים של המפתח. אם השלט לא תקין, שירותי המעבדה שלנו יעניקו לכם טיפול מסור של תיקון שלט לרכב סובארו אימפרזה , או שכפול שלט לרכב סובארו אימפרזה.

אצלנו, שכפול מפתחות לרכב במחיר שיהיה תמיד נמוך משכפול אצל היבואן או במוסך המרכזי, באותה איכות ובאותם חומרי גלם.

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו לקניון או התקשרו ל-1-700-70-2015. מחכים לכם. בזהירות!

התקשרו עכשיו
התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אפשר לעזור לכם?