שכפול מפתחות לרכב מחיר ואמינות

נושא שכפול מפתחות לרכב מחיר ואמינות הוא בעצם ליבת כל הליך בחירת מנעולן הרכב שיבצע את שכפול המפתח לרכב שלכם. מאחר ומדובר בנושא שדורש רמת מקצועיות גבוהה ומכשור מתקדם, מן הסתם, בחירת מנעולן רכב מנוסה ומקצועי היא הבסיס.

כמה זה עולה לנו?...
כמה זה עולה לנו?…

איך יודעים שמדובר במנעולן רכב מנוסה ומקצועי?…בדקו האם יש לכם לאן לחזור אם משהו משתבש. האם נוכחות הרשת שלו רצינית, והאם קיים עליו מידע באינטרנט. אם יש לו מקום מסודר שממנו הוא פועל-תמיד עדיף.כך תוכלו להתרשם מהנראות, שאומרת הרבה על מנעולן רכב ובכלל.

נושא האמינות הוא קריטי. הליך השכפול מעניק למנעולן הרכב גישה מלאה לקוד של הרכב שלכם, ולצרור המפתחות שלכם (שלרוב מכיל גם את מפתחות נוספים).כבר היו לא מעט מקרים שבהם מנעולן חבר לגורמים מפוקפקים שהעתיקו את קוד הרכב ,יצרו מפתח, וגנבו אותו.במקרים אחרים אף עקבו אחר בעל הרכב עד לביתו או שלקחו את הכתובת מהרשיון ופרצו אליו הביתה, בעזרת שכפול מפתח לבית של הלקוח מבלי שידע.לכן, במקום להיות במתח כל הזמן שמא נחשפתם לחובבן או גרוע מכך, לאיש מקצוע מפוקפק, דאגו לאסוף מידע מקדים ורחב ככל שניתן מבעוד מועד. לכן, הכי טוב פשוט להתקשר אלינו ללוקוגן ל-1-700-70-2015. בעלי החברה,דויד קוגן,  הוא לוחם ימ"מ לשעבר (היחידה ללוחמה בטרור של משטרת ישראל), ומומחה מטעם מערכת הביטחון בתחום המנעולנות כך שאתם באמת יכולים להיות רגועים.

אנחנו גם נמצאים בקניון, מה שהופך את כל עניין שכפול מפתחות לרכב להרבה יותר מהנה! אתם מגיעים, מקבלים מאיתנו חניה חינם, הולכים להתפנק על איזו כוס קפה או לראות סרט טוב, והמומחים שלנו בינתיים משכפלים לכם את המפתח או מבצעים תיקון שלט לרכב שלכם, או שכפול שלט לרכב שלכם. כך במקום להתייבש באיזה מוסך ולחשוש כל הזמן שמא מישהו משכפל לו עותק מהמפתח שלכן, זכיתם בכמה שעות של פינוק.

בכל נושא מחיר שכפול מפתחות לרכב,טווח המחירים רחב, ותלוי פעמים רבות בסוג הרכב,שמשפיע כמובן על עלות חומרי הגלם. מחיר שכפול מפתח לרכב צריך להתחיל בכ-200 שקלים פלוס מינוס. לא פחות. אם נחשפתם לפרסומת של שכפול מפתחות לרכב במחיר נמוך יותר בהרבה, כדאי שתידלק לכם נורה אדומה…פעמים רבות מדובר בחובבן או בחומרי גלם לא טובים. יש משפט חכם שאומר: מה שיותר זול תמיד יוצא בסוף יותר יקר… בנושא  הזה אתם לא משלמים רק על חומרי הגלם והעבודה, אלא בעיקר על השקט שלכם. אחרי כל מה שקראתם פה, תודו שבמקרים רבות שווה להוסיף עוד כמה עשרות שקלים למחיר ולהיות רגועים ובטוחים.

אצל לוקוגן תקבלו שכפול מפתחות לרכב במחיר הוגן והגיוני, ותקבלו בתמורה את השירות הטוב ביותר ,עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר למכונית שלכם. אז קדימה, למה אתם מחכים?…התקשרו אלינו עכשיו או שפשוט תבואו. המומחים שלנו כבר מחכים לכם. וגם הקפה ההפוך….

 

התקשרו עכשיו
התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אפשר לעזור לכם?