שכפול מפתחות פיאט

fiatאזהרה! תחום המנעולנות ושכפול המפתחות בארץ אינו מפוקח! אל תתנו לבעלי עבר פלילי או לנטולי הכשרות לגעת לכם לרכב! ישנם מספיק סיפורים שהתפרסמו על כנופיות של גנבי רכבים שפשוט העתיקו מפתחות, עקבו אחרי בעל הרכב איתרו את כתובתו וגנבו את המכונית.

שכפול מפתחות פיאט רק בלוקוגן

אבל אל דאגה, אתם במקום הנכון. מותג המנעולנות Lockogan הוא היחיד בארץ שעובדיו יוצאי מערכת הביטחון הישראלית, ובעלי הכשרות ייחודיות בשכפול מפתחות לרכב פיאט. דויד קוגן, בעלי החברה, הוא לשעבר מפקד ולוחם ביחידה המיוחדת ללוחמה בטרור של משטרת ישראל (ימ"מ). אין לנו צורך למכור לכם סיפורים ולשים סמלים של משטרת ישראל. אנחנו באים משם! אנו ספקים מורשים של משרד הביטחון ומשתפים פעולה באופן שוטף עם מערכת הביטחון הישראלית. כך שאתנו אתם יכולים להיות שקטים.

אבל זה לא הכל, אצלנו שכפול מפתחות לרכב פיאט הוא בעד 40% יותר זול משכפול אצל היבואן. למה?, פשוט מאוד, אנחנו עובדים עם סוכנויות הרכב ופשוט חוסכים לכם את עמלת התיווך.

אנו נמצאים בקניונים, מה שהופך את העסק להרבה יותר מהנה! אתם מגיעים אלינו, מקבלים מאתנו חניה חינם, הולכים לשבת על איזו כוס קפה ולנקות את הראש, והמומחים שלנו משכפלים לכם את המפתח לפיאט שלכם.

אגב, במידה ואיבדתם לחלוטין את המפתח, מה שקרוי בשפה המקצועית "אובדן מפתח לרכב פיאט", אל דאגה, אנחנו מבצעים שחזור מפתח לרכב פיאט במחיר טוב ובשיא המקצועיות כמובן

אנו מקצועיים ומנוסים בשכפול מפתחות לכל דגמי פיאט: שכפול מפתחות פיאט 500, שכפול מפתחות פיאט פונטו, שכפול מפתחות פיאט פאנדה, שכפול מפתחות פיאט קובו ועוד.

המומחים של לוקוגן מחכים לטלפון מכם. הקפה כבר על האש.

התקשרו עכשיו
התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אפשר לעזור לכם?