שכפול מפתחות לרכב יונדאי ולוסטר

אם אתם נוהגים ביונדאי ולוסטר, וצריכים שיכפול מפתחות לרכב יונדאי ולוסטר שלכם, אתם במקום הנכון!

אתם בודאי מעריכים איכות ומקצועיות,ולא תהיו מוכנים להתפשר על חאפרים ש"יתעסקו" לכם עם המכונית נכון?…

לוקוגן היא רשת של דוכנים לשכפול מפתחות ושירותי מנעולנות בקניונים. אנחנו מומחים לשכפול מפתחות לרכב ולבית .בשבילנו שכפול מפתחות זה אומנות, לא פחות.

המקצוענים שלנו הם יוצאי מערכת הביטחון, ובעלי החברה, דויד קוגן, הוא לוחם לשעבר בימ"מ- היחידה המיוחדת ללוחמה בטרור של משטרת ישראל. קוגן הוא בעל הכשרות ייחודיות בתחום הפריצה ואתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים הכי מקצועיות שיש בתחום.

שכפול מפתח ושלט לרכב יונדאי ולוסטר דורש מכשור מיוחד, וכמובן ידע וניסיון. אצלנו אתם ממש לא צריכים לבזבז זמן באיזו טמבוריה או מוסך, מבלי לראות ולדעת מה עושים לכם בדיוק ברכב… אנחנו נמצאים בקניון, הכל גלוי וחשוף, ואתם מוזמנים לצפות בהליך השכפול או ללכת ולהתפנק על איזו כוס קפה בזמן שהמומחים שלנו משכפלים לכם מפתח.

אנו מבצעים גם שחזור מפתח לרכב יונדאי ולוסטר במקרה של אובדן מפתח  לרכב יונדאי ולוסטר.

וכמובן שאנו מומחים גם בתיקון שלט לרכב יונדאי ולוסטר. אם השלט שלכם "עושה לכם בעיות", לא בטוח שצריך לשכפל אותו. יתכן שאפשר רק לתקן ואז לחסוך לכם כסף. התקשרו אלינו ל-1-700-70-2015, והמומחים שלנו ישמחו להעניק לכם שירות ולראות איך ניתן לסייע לכם.

איתנו יש לכם תמיד לאן לחזור.אם מתעורר בעיה או יש לכם שאלה, אתם ממש לא צריכים להתחיל לחפש את מי ששכפל לכם את המפח ליונדאי. אנחנו נמצאים תמיד באותו מקום, ונשמח לסייע לכם.

מחיר שכפול מפתח לרכב יונדאי ולוסטר יכול להגיע אצלנו לעד 40% פחות מאשר אצל היבואן או במוסך המרכזי.

יחד עם זאת, אנחנו ממליצים בחום שלא להתפתות לפרסומות המבטיחות שכפול מפתחות לרכב במחיר נמוך מידי… זה עלול לעלות לכם בסוף הרבה יותר…

אז קדימה, התקשרו אלינו ללוקוגן או פשוט היכנסו ליונדאי שלכם ובואו לקניון. מחכים לכם. סעו בזהירות!

התקשרו עכשיו
התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אפשר לעזור לכם?