שכפול מפתחות לרכב בנתניה

תארו לעצמכם כמה מעצבן זה יכול להיות, לא למצוא את המפתחות למכונית שלכם. הופכים את כל הבית, שוברים את הראש, משחזרים צעדים והכל בלחץ אטומי כי אתם מאחרים כבר לעבודה ואז אתם נזכרים שאתמול בסופר הנחתם את המפתחות על הדלפק ופשוט שכחתם לקחת אותם. מתקשרים לסופר ולאף אחד אין מושג מה אתם רוצים ,והקופאית של אתמול תגיע למשמרת רק מחרתיים ובקיצור, הלך עליכם.
נכון, זהו מצב מעצבן, אבל אם יש לכם מפתחות ספייר בבית, זה לא כל כך נורא. פשוט לוקחים את המפתח הנוסף ששכפלתם לרכב בנתניה, מתניעים ונוסעים. עכשיו יש לכם מרווח נשימה עד לבירור העניין ועד שתוודאו שאכן המפתחות הלכו לאיבוד ואיש לא מצא אותם. גם אם אלו הם פני הדברים, לא קרה כלום, יש מפתח ספייר שהייתם מספיק חכמים לעשות.

אין לכם מפתח ספייר לרכב? זה הולך לעלות לכם ביוקר, לחפש איש מקצוע אמין ורציני שיפרוץ לכם את הרכב בנתניה, לבצע שחזור מפתח לרכב, הליך יקר וארוך שגם מוחק את המפתח הקודם מהזיכרון של הרכב (כך שאם תמצאו אותו הוא כבר לא יהיה שמיש), וכל זה כי התעצלתם או חסכתם סכום לא גדול ועכשיו זה הרבה יותר יקר. שכפול מפתחות לרכב בנתניה
אחרי שקראתם את כל זה, ברור שאם אין לכם מפתח ספייר הדבר הראשון שאתם צריכים למצוא עכשיו זה מקום לשכפל בו מפתח לרכב בנתניה. אתם נכנסים לאינטרנט וכמובן פוגשים אותנו, "לוקוגן מוטורס".
אז הנה קצת מידע חשוב עלינו, כזה שיגרום לכם להבין מהר מאוד שאתם רוצים לשכפל את המפתח לרכב אצלנו, ורק אצלנו!

"לוקוגן מוטורס" היא חברה ותיקה ומנוסה בתחום שכפול המפתחות לרכב בישראל. בראשה עומד יוצא מערכת הביטחון הישראלית, דויד קוגן, איש ימ"מ בעברו ומומחה מטעם מערכת הביטחון במנעולנות.
אנו ספקים מורשים של משרד הביטחון כך שאתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שאיש שאינו מורשה לא יתעסק לכם עם הרכב.
למה זה חשוב? כי קורים כל הזמן מקרים בהם מנעולנים שאינם מקצועיים בתחום ,או לא מנוסים מספיק, מציגים עצמם כמנעולני רכב וגורמים נזקים באלפי שקלים לכלי רכב.
בנוסף, היו פעמים בהן גורמים עברייניים חברו למנעולני רכב מפוקפקים ופשוט שכפלו להם עותק מהמפתח במהלך השכפול ולאחר מכן גנבו את הרכב. (לא סתם השאלה הראשונה ששואל השוטר לאחר מקרה של גניבת רכב היא האם שכפלת מפתח לרכב בנתניה לאחרונה).

לכן, כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט להתקשר או להגיע אלינו, ל"לוקוגן מוטורס", לשכפל מפתח נוסף לרכב ולהיות שקטים ובטוחים ש במידה ותאבדו את המפתח לרכב שלכם, יש לכם עותק נוסף והכל בסדר. אנו משתמשים בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, שנוסו ונבדקו היטב לפני שנכנסו לשוק. אנו משכפלים מפתחות לכל סוגי הרכבים, ישנים וחדשים, וכמובן גם לאופנועים. בין אם מדובר במפתח פשוט בלבד, או במפתח חכם אימובילייזר, כמו גם שלטים לרכבים: שכפול שלט לרכב ותיקון שלט לתושבי נתניה.

"סוף מעשה מעשה תחילה"?  ברור שכן! מחכים לכם בסניף "לוקוגן מוטורס" הקרוב לביתכם. נתראה!

Sorry, comments are closed for this post.

התקשרו עכשיו
התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אפשר לעזור לכם?