שכפול מפתחות לכל סוגי הרכב

שכפול מפתחותאנחנו משכפלים לכם את כל סוגי המפתחות, בזמן שאתם נהנים בקניון! מעכשיו, לשכפל מפתח זאת חווייה… תנו למקצוענים לשכפל בזמן שאתם מבלים. שכפול מפתחות לבית במחירים טובים והוגנים.

ישראלים לא מתפשרים על ביטחון

ביתכם הוא מבצרכם. אם הביטחון שלכם ושל יקיריכם חשוב לכם, תנו למומחים לטפל במפתחות שלכם ואל תתפשרו. שכפול מפתח לבית דורש רמות בקיאות ודיוק גבוהות. לקוחות רבים שלנו מספרים לנו שאנחנו היחידים שהצלחנו לשכפל את המפתח שלהם וכמובן שזה מחמם את הלב… הנה דוגמה אחת של זוג נחמד מראשון לציון שהגיע אלינו אחרי שלא הצליחו לשכפל את המפתח שלהם בכמה מקומות, והנה הוואטס אפ ששלחו לדויד קוגן, בעלי Lockogan אחרי שבקרו אצלנו:

"היי דויד. המפתח פתח את הדלת,תודה רבה!
אתה אלוף! מקצועי ביותר!
באמת תודה!"

(יש לנו עוד הרבה כאלה בדף הפייסבוק שלנו… תנו הצצה)

ישנם סוגים רבים מאוד של מפתחות לבתים, ולנו יש את כולם. כשאתם משכפלים ב-Lockogan, אתם יכולים להיות רגועים: השכפול גלוי לגמרי לעין, ואתם יכולים לראות בכל רגע נתון מה נעשה עם המפתח שלכם. אנחנו נמצאים בקניון ויש לכם תמיד לאן לחזור במידת הצורך. המחירים שלנו הם הטובים וההוגנים בשוק, ואין מצב שתצאו לא מרוצים. אנחנו כאן כדי שתרגישו בטוחים. וגם כדי לתת לכם תירוץ טוב לפנק את עצמכם בבילוי בקניון…

איתנו אפשר לישון בשקט- גם במקומות הכי רגישים

טיפול בכספת הוא עניין רגיש. אנחנו היחידים יוצאי מערכת הביטחון הישראלית בארץ בתחום המנעולנות. כשאנחנו מטפלים בכספת שלכם, אתם יכולים להיות הכי רגועים בעולם. אנו מתמחים בפריצה שקטה של כספות, ולכן מומחים גם בשכפול מפתחות מיוחדים לכל סוגי הכספות. האמינות אצלנו היא דבר ראשון במעלה וברור מאליו, ושכפול מפתח לכספת שלכם הכי נכון לעשות אצלנו. באחריות. פריצת כספת אינה דבר זול לכן עדיף שיהיה לכם מפתח נוסף כדי להימנע מכך. מה, עוד אין לכם כזה?
לחצו להמשך קריאה על שכפול מפתחות לרכב

משכפלים מפתח קטן לבשורה גדולה

קטן קטן,,, אבל ממזר! מפתחות של תיבות דואר הם מגוונים מאוד, ולפעמים ישנם סוגים מסובכים לשכפול. לכן חסכו מעצמכם ריצות הלוך ושוב בשביל מפתח כזה קטן (אבל חשוב…) ובואו אלינו לשכפול מפתח לתיבת הדואר שלכם. שיהיה לכם תמיד מפתח ספייר אחד לפחות. ככה בטוח לא תפספסו את הבשורה הטובה שבטח מחכה לכם בתיבת הדואר…

דואגים לכם גם בדרכים

השקעתם כל כך הרבה באופניים חשמליות מדליקות… לא תשקיעו עוד קצת בשכפול מפתח נוסף לאופניים?
טרנד האופניים החשמליות סוחף את ישראל, וכמובן שכדאי תמיד להחזיק במפתח ספייר אחד לפחות אם לא יותר. מומלץ מאוד לשכפל מפתח לאופניים חשמליות אצל מומחים שיש להם את הציוד המתאים. שכפול מפתח לאופניים חשמליות אינו דבר יקר ולכן מומלץ מאוד. אם חס וחלילה אבד לכם המפתח לאופניים החשמליות שלכם ואין לכם עוד מפתח ספייר, נוכל לבצע לכם שיחזור מפתח. (זה יותר יקר אז בואו מהר לשכפל ספייר, ליתר ביטחון).

התקשרו עכשיו
התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אפשר לעזור לכם?