שכפול מפתחות לבית

שכפול מפתחות לביתמשאירים מפתח לסבתא מתחת לשטיח??? מחביאים מפתח לעוזרת בארון חשמל??? – סכנה!!! מרבית הפריצות היום הן פריצות שקטות. הפורצים עוקבים אחריכם, אוספים מידע ומחכים לשעת כושר כדי לקחת את המפתח ולהיכנס לביתכם. לכן, במקום להתעצל, שכפלו כמה עותקים נוספים – שכפול מפתחות לבית- הפתרון הפשוט ביותר למניעת פריצות.

שכפול כל סוגי המפתחות לבית – במחירים הטובים ביותר!

אצלנו ב-Lockogan אתם יכולים להיות רגועים שקיבלתם את השכפול המקצועי ביותר במחיר הטוב ביותר. ועל הדרך, נהנתם בקניון! בכל מקרה, יש לכם תמיד לאן לחזור ואנחנו כאן בשבילכם. המומחים של Lockogan ממליצים לכם תמיד להחזיק כמה מפתחות ספייר הביתה, כדי למנוע מצב שאתם נשארים בחוץ…

לשכפל בכיף- לחסוך בענק!

לשכפל מפתח לבית זה אינו דבר יקר. זהו בהחלט דבר משתלם ביותר. להיתקע מחוץ לבית ללא מפתח, או חס וחלילה לחוות פריצה, משמעו הזמנת פורץ ובמקרים רבים גם החלפת הצילינדר כולו, דבר שעשוי להגיע לכמה מאות שקלים טובים. במקום זה, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לקפוץ לקניון, להגיע אלינו לדוכן, לשכפל עוד כמה מפתחות וחסכתם לעצמכם כסף וכאב ראש. אז בפעם הבאה שאתם בקניון, תוסיפו לכם עוד רכישה כיפית, כזאת שבטוח לא תתחרטו עליה, ובואו לשכפל עוד מפתח לבית.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו