שירותי תיקון

המעבדה של Lockogan מתקנת את כל סוגי השלטים, מנגנוני הדלתות ,תיקון מנעולים, צילינדרים, וסוויצ'ים. שירותי תיקון זריזים בזמן שאתם נהנים בקניון, או שאנחנו באים אליכם ומטפלים בבעיה.

האוטו לא נפתח? השער לא מתרומם? כנראה שהשלט צריך קצת תשומת לב

כמה זה מעצבן שהשלט של הרכב לא עובד כמו שצריך הא? צריך ללחוץ מאה פעמים,הדלת לא ננעלת, לא נפתחת, ולכם אין כח וזמן להתחיל להעסק עם זה נכון?….לא נכון! כי מעכשיו לתקן את השלט זה לא עונש, זה כיף! באים לקניון, עוברים אצלנו,משאירים את הקטן לתיקון, והולכים לבלות. בדרך חזרה עם כל השקיות ועם חיוך על הפנים עוברים דרכנו מקבלים שלט פיקס! הסוללה נגמרה? – נחליף! בית השלט נשבר? – נתקן! הלחצן כבר לא עובד – שטויות, יתוקן במהרה! שירותי המעבדה של Lockogan זריזים,ובמחירים הטובים בשוק. אנחנו מתקנים את כל סוגי השלטים, כולל לשערים חשמליים. אז קדימה, אתם באים לקניון???

תנו לנו לחסוך לכם כסף!

לקוחות רבים שלנו מגיעים אלינו וחושבים שהם צריכים לקנות חדש: צילינדר חדש, שלט חדש, מנעול חדש ולפעמים גם רכב חדש! הם מופתעים לגלות כמה כסף אפשר לחסוך עם תיקון או שיפוץ קל. לפעמים צריך רק להשקיע קצת בקיים, ומקבלים מוצר מצוין לעוד תקופה יפה ולא קצרה. תמיד כיף לנו לראות את המבט המופתע לטובה של הלקוחות שלנו שמגלים שחסכנו להם ,לפעמים זה מגיע לאלפי שקלים. רוצים גם אתם להרוויח סכום לא צפוי? בואו אלינו ונראה איך אפשר לחסוך לכם על הדרך!

שירותי תיקון
שירותי תיקון

 

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו