שירותי פריצה

שירותי פריצהצריכים פורץ ומהר?… זה לא אומר שצריך להתפשר ולקחת סיכון. אנחנו הפורצים היחידים שהם יוצאי מערכת הביטחון הישראלית, מה שמבטיח לכם שירותי פריצה אמינים, מהירים,ובעיקר בטוחים. תהיו רגועים, אנחנו כבר בדרך אליכם. אל תפקירו את הביטחון שלכם בידי חאפרים, התקשרו עכשיו ואנחנו נחלץ אתכם במהרה.

גם במצבי חירום- יש על מי לסמוך

זה קורה לכל אחד. זה קרה לכולנו. איבדתם את הצרור. המפתח נתקע בדלת. הייתם טרודים או עסוקים, הראש היה במקום אחר ו… אין איך להיכנס הביתה או לאוטו.
לא נורא. זה באמת קורה לכל אחד. אנחנו נתקלים במצבים האלה כל יום ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן. הצוות של Lockogan הם יוצאי מערכת הביטחון הישראלית, אנחנו מומחים במצבי חירום. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר אלינו. מאותו הרגע, תהיו בטוחים שיש על מי לסמוך.

תבחרו את הפורץ הנכון- זה כל ההבדל

אומנות הפריצה היא כשמה כן היא- פשוט אומנות. בהרבה מהמקרים אין צורך לעשות נזק לדלת או למנעול, מה שחוסך זמן ובעיקר לא מעט כסף. לכן, בחירת האדם שיעניק לכם שירותי פריצה היא חשובה, שלא לומר קריטית. הסיבה העיקרית נעוצה בכך שאינכם רוצים שכל אחד יתעסק לכם במנעול ויבוא אליכם הביתה. בנוסף, מקצוען אמתי יפרוץ במינימום נזק. צוות Lockogan הוא בעל הכשרות ייחודיות של מערכת הביטחון הישראלית בכל הקשור לתחום הפריצה. תהיו בטוחים שאם בחרתם בנו, תקבלו מינימום נזק ואם צריך להחליף צילינדר- את הצילינדר הטוב ביותר והבטוח ביותר בעבורכם- במחיר ההוגן ביותר בשוק.

בכל דבר רע, יש גם טוב!

גם אם ניתקעם מחוץ לבית או לאוטו, ואתם עצבניים ולחוצים, תזכרו שבכל דבר רע יש גם טוב. התקשרו אלינו ותזכו להיות חלק ממשפחת Lockogan! המשמעות- מעכשיו ,אתם בטוחים! מהיום, יש לכם כתובת לכל נושאי הביטחון האישי שלכם. אנחנו כאן בשבילכם בכל שעה. איזה מנעול כדאי להתקין?… איזו כספת לרכוש?…. מה הכי בטוח לילדים?…להורים המזדקנים?… נשמח לעזור לכם תמיד, בכל שעה. אז קדימה, חייגו אלינו… אנחנו כבר בדרך!

התקשרו עכשיו
התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אפשר לעזור לכם?