פריצה לבתים – פריסה ארצית!

פריצה לבתיםפריצה והתקנה של הצילינדרים הטובים בעולם במחירי מבצע שאסור לפספס!!! התקשרו עכשיו!!!

1-700-70-2015

אל תתנו לחאפרים לגעת לכם בדלת! פריצה לבתים היא פעולה רגישה וחשובה, שדורשת שיא מקצוענות, ניסיון רב ואמינות. לנו יש את כל אלה, והרבה יותר! הפורצים היחידים יוצאי מערכת הביטחון הישראלית,עם הידע,ההכשרות והניסיון הטובים בישראל!

סיפור שהתחיל בפריצה ונגמר באסון

ישנם מצבים לא מעטים בהם אנו זקוקים לפורץ. החכמה היא להזמין את הפורץ הנכון. טעות בבחירת הפורץ עלולה במקרה הטוב להיגמר בנזק כספי ובמקרה הרע להיגמר באירוע פלילי ובפגיעה קשה בביטחון האישי שלכם ושל האהובים שלכם .סוגי מנעולים רבים וסוגים לא מעטים של דלתות דורשות ידע נרחב ובעיקר הרבה ניסיון. פורץ לא מיומן יכול לפגוע במנגנון או בדלת, מה שיעלה לכם אחר כך הרבה מאוד כסף.

אמינות חוסכת כסף ומחזירה את החיוך לפנים

אצלנו אמינות היא מעל לכל. בגלל הרף הגבוה של המקצועיות שלנו, אנחנו מצליחים פעמים רבות לפרוץ את הדלת במה שמכונה "פריצה שקטה"- פריצה ללא נזק. המשמעות של זה היא חיסכון של מאות שקלים בשבילכם. אנחנו לא באים "לעשות עליכם קופה" אלא לסייע לכם. זה בדם שלנו. אנחנו מאמינים שלקוח לטווח ארוך חשוב הרבה יותר מעוד כמה שקלים. הבחירה שלנו במקצוע הפריצה הוא המשך ישיר של הפעילות שלנו כלוחמים ביחידות המובחרות ביותר במערכת הביטחון הישראלית. לכן, אנחנו באים לעזור לכם.בשבילנו ,אין סיפוק יותר גדול מלסייע ללקוח. המבט הלחוץ שמתחלף לנגד עינינו בחיוך ,שווה לנו הכל. אז תנו לנו להחזיר לכם את החיוך לפנים!

איבדתי מפתח- גיליתי את המלאכים של Lockogan

אתם עסוקים במיליון דברים: העבודה, האישה/הבעל, הילדים, התור לרופא, המשכנתא ובקיצור, ברגע של הסחת דעת איבדתם את הצרור של הבית. לא נורא! מבלי שתרגישו, ובמחיר הטוב בשוק, אנחנו נטפל לכם במשברון. במקום להתעצבן ולהילחץ, תנו חיוך, תגידו:"שאלו יהיו הצרות שלנו", תרימו טלפון אלינו וצ'יק צ'ק הבעיה נפתרה. תקבלו מאיתנו את כל מה שתצטרכו, כולל את היעוץ ההגנתי הטוב ביותר בשבילכם ובשביל המשפחה. היה שווה לא???

פרצו לי הביתה. מה עושים עכשיו???

הרגשה זיפת. התחושה שמישהו זר נכנס לתוך קודש הקודשים- הבית שלכם, פישפש במגרות הכי אינטמיות, לקח דברים יקרי ערך, ואולי עוד יחזור, לא נעים בכלל. העבריינים היום הולכים ונהיים מתוחכמים. מרבית הפריצות היום אינן אלימות ונעשות לאחר איסוף מודיעין מדוקדק. רוב הסיכויים שהשתמשו בכלי פריצה מיוחדים או שהבחינו היכן אתם מחביאים מפתח ספייר (לא לעשות יותר!). או שאולי הצליחו לשכפל את המפתח שלכם כשלא שמתם לב.
צוות Lockogan מומחים בתחום הפריצה, ומכירים לעומק את הראש של העבריינים. (נלחמנו בהם במסגרת שירותנו…) ההגנה הכי טובה בעבורכם היא ממישהו שמכיר ויודע איך עובד ראש של פורץ. לכן! כדי לשמור על הבית שלכם ועל הילדים, הזעיקו אותנו למקום מיד. אנחנו נבחן את הזירה, ונראה מה אפשר לעשות כדי להבטיח שתהיו בטוחים. אל תדאגו, אנחנו פה ויש לנו את המענה בשבילכם. איתנו, הלילה הזה תישנו בשקט, למרות הכל. תרימו טלפון, הכל יהיה בסדר! איתנו תקבלו מענה בטיחותי כולל ותוכלו להירגע.

התקשרו עכשיו
התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אפשר לעזור לכם?