החלפת צילינדר עכשיו במחירי מבצע!

סדרת הצילינדרים הטובה בעולם – החל מ-300 ש"ח כולל התקנה!!!

התקשרו עכשיו 1-700-70-2015

כמה אתם משקיעים בביטחון האישי שלכם ושל המשפחה?… חשבתם פעם על העובדה שבכניסה למקום הכי רגיש וחשוב לכם יש מנעול ישן, בלוי וקל לפריצה?… הגיע הזמן להתחדש בצילינדר טוב שישמור עליכם?… בכל הקשור להחלפת צילינדר, תנו למומחים שלנו לבחור לכם את מה שהכי מתאים וכדאי לכם, ותוכלו לישון בשקט.

פריצה מחייבת החלפה.

אם פרצו לכם הביתה, אתם חייבים להחליף את הצילינדר. אסור בשום פנים להשאיר את הצילינדר הישן, ולו רק מהסיכוי הלא קטן שגורמים עברייניים מחזיקים עותק למפתח של הצילינדר הזה. אנחנו יודעים שאתם בסערת רגשות ופריצה לבית זה דבר לא נעים בכלל, אבל הנה לכם הזדמנת מצוינת לדאוג יותר לביטחון שלכם ושל משפחתכם. המומחים שלנו יודעים בדיוק איך עבריינים חושבים. בעלי החברה, דויד קוגן, היה בין השאר לוחם ומפקד בימ"מ והוא מומחה בפריצה למבנים בדרכים שונות ומשונות. אנחנו בדרך אליכם, ונמליץ לכם על הצילינדר הטוב ביותר בשבילכם. נתקין אותו בזריזות ותוכלו לשכוח מהסיוט הזה הרבה יותר מהר…

החלפת צילינדר
החלפת צילינדר

דירה חדשה – דבר ראשון – להחליף!

תתחדשו כבר אמרנו?… שמחים בשמחתכם ומאחלים לכם רק אושר בביתכם החדש. אבל למה להשאיר הכל למזל? אם אתם לא רוצים שהשמחה תתקלקל וחס וחלילה יפרצו לכם הביתה, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא להחליף את מנעול הכניסה לדירה. מאחר ובעלי מקצוע רבים עבדו בבניין החדש, או שאינכם יודעים כמה דיירים וכמה ידיים החליפו המפתחות שלכם, הכי משתלם זה להשקיע עוד קצת בצילינדר חדש ולהיות רגועים. עכשיו מגיע החלק הכיפי: בואו לקניון ותבחרו מבין מגוון הצילינדרים האיכותיים שלנו את מה שהכי מתאים לכם. אנחנו כמובן נייעץ לכם מה הכי טוב בשביל לשמור עליכם. השאר עלינו. נשמח גם להגיע אליכם עם ניידת השירות שלנו ולהציע לכם את מגוון הצילינדרים.

אנחנו לא מתפשרים על איכות! Lockogan – היבואן הבלעדי של EVVA בישראל – סדרת הצילינדרים הטובה בעולם רק אצלנו! כנסו לעמוד EVVA עכשיו ותהיו בטוחים!

אין ברירה – צריך להחליף ומהר (ולא להתפשר)

פעמים רבות המפתח נתקע או לא מסתובב כמו שצריך. בחלק מהמקרים יש בעיה בצילינדר עצמו. שכפול מפתח רשלני או צילינדר ישן צריך לתקן ומהר, על מנת למנוע נזק גדול יותר לדלת.המקצוענים שלנו מחכים לטלפון שלכם, עלינו שתהיו מרוצים!

אל תחכו לקטסטרופה לכו על ביטחון מונע

תחשבו רגע עם עצמכם. כמה כסף אתם משקיעים במותרות: מסעדות, ביגוד, טיולים, בילויים. עכשיו תחשבו כמה כסף אתם משקיעים בביטחון שלכם ושל המשפחה שלכם. חברים יקרים, בהשקעה חד פעמית לא גדולה, אתם יכולים להציל את היקר לכם.אל תחכו עד לקטסטרופה, אז תשלמו בריבית דה ריבית. בואו אלינו, ותקבלו יעוץ ביטחוני מקיף והתאמה של הצילינדר הכי בטוח בשבילכם. כי הרי ישראלים לא מתפשרים על ביטחון נכון?… אנחנו מומחים לביטחון ויוצאי מערכת הביטחון הישראלית. ממליצים לכם בחום להשקיע קצת ולחסוך הרבה. שימרו על עצכם והתקשרו עכשיו אלינו.

מתפנקים בקניון על בטוח- יוצאים עם צילינדר חדש!
זאת בטוח קנייה חכמה. מחכים לכם בדוכן!

התקשרו עכשיו
התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אפשר לעזור לכם?