פריצה לרכב פיג'ו

פריצה לרכב פיג'וכמה פעמים שמעתם סיפורי אימה על חבר שנתקע באמצע הלילה אחרי בילוי מחוץ לרכב בלי המפתחות?כמה פעמים שמעת על עוגמת הנפש שנגרמה לאנשים שמה לעשות, איבדו את המפתח לרכב ו"נפלו" על מנעולן שניצל את מצבם ו"השחיל" אותם במחיר? לא מעט הא?. בדיוק בגלל זה הקמנו את Lockogan, מותג המנעולנות הראשון בישראל. אצלנו הסטנדרטים המקצועיים גבוהים ביותר, והמחיר הוגן וריאלי. אנו היחידים יוצאי מערכת הביטחון בתחום הזה, ומכאן הכל מתחיל.

במסגרת השירותים המקיפים שאנו מעניקים, אנו מתמחים בפריצה לרכב פיג'ו, ונתקלים במצבי חירום מהסוג הזה על בסיס יומי. תחום הפריצה לרכבים דורש ניסיון ומומחיות. לצערנו, מדובר בתחום שאינו מפוקח ולכן ניתן להיקלע למצבים לא נעימים בכלל.

זה יכול לקרות לכל אד, אתם לא צריכים להרגיש רע עם עצמכם. רגע של היסח דעת, חוסר ריכוז והופס! מצאתם את עצמכם נעולים מחוץ לרב. פריצה לרכב פיג'ו אינה דבר מסובך מאחר ולפיג'ו נעילה מכנית פשוטה. בדיוק בגלל זה אין סיבה שהפריצה תסתבך. מנעולן לא מנוסה עלול לגרום לנזקים לא קטנים לפיג'ו שלכם: משריטות ,דרך ניפוץ השמשה ועד לעיקום השלדה של הדלת הרכב. אנו מנוסים בפריצה לרכב פיג'ו על כל דגמיו: פריצה לרכב פיג'ו 108, פריצה לרכב פיג'ו 208, פריצה לרכב פיג'ו 301, פריצה לרכב פיג'ו 508, פריצה לרכב פיג'ו RCZ , פריצה לרכב פיג'ו פרטנר, פריצה לרכב פיג'ו בוקסר ועוד.

על מנת להימנע ממצב של צורך לפריצה לרכב פיג'ו אנו ממליצים בחום שיהיו לכם לפחות 2 צרורות של מפתחות לרכב. שימו את הצרור הנוסף במקום נגיש וקרוב לסביבתם המחיה שלכם. במידה ונותרתם לאחר אובדן הצרור עם מפתח ספייר בלבד, אל דאגה! אנו מומחים בשכפול מפתחות לרכב פיג'ו, ונשמח לשכפל לכם צרור נוסף. ישנם מצבים שבהם נשארים ללא מפתח לרכב בכלל. מצב זה דורש שחזור מפתח לרכב פיג'ו ואנו בהחלט מספקים גם את השירות הזה.

בקיצור, בואו נעשה לימונדה מהלימון! איבדתם מפתח? תקועים מחוץ לרכב? צריכים עזרה? אתם במקום הנכון! התקשרו אלינו ואחד מהמומחים של Lockogan כבר נכנס לפעולה על מנת לסייע לכם לצאת במהירות מהמצב הלא נעים הזה. אתם בידיים טובות וכבר בדרך אל היעד!

 

Sorry, comments are closed for this post.

התקשרו עכשיו
התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אפשר לעזור לכם?