פריצה לרכב פורד

פריצה לרכב פורדזה מתחיל בערך כך:

טלפון. "לוקוגן שלום"

"אתם מבצעים פריצה לרכב פורד"??? (קול רועד. לחוץ. חסר אונים)

נציג לוקוגן (רגוע ומחייך): בוודאי. הכל יהיה בסדר. בואי קודם כל תספרי לי היכן את ומה בדיוק קרה. אני מבטיח לך שהכל יהיה בסדר".

שיחות כאלה מגיעות אלינו על בסיס יומיומי. רגע של חוסר ריכוז ואיבדתם את המפתחות לפורד שלכם.

ראשית, אנו ממליצים בחום לנשום עמוק. אתם בידיים טובות. המומחים שלנו הם היחידים יוצאי מערכת הביטחון בארץ, כך שאתם יכולים להיות רגועים. הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא להרים טלפון אלינו ל-1-700-70-2015. אחד מהמקצוענים של Lockogan  כבר על הקו ואת רוב הדרך לפתרון הפלונטר הקטן הזה כבר עשיתם.

הדבר הראשון שאנו ממליצים לבדוק כשאנו נדרשים לביצוע פריצה לרכב פורד הוא לוודא עמכם שאין לכם צרור מפתחות נוסף בהישג יד. לעיתים, להביא את הצרור הנוסף יחסוך לכם הרבה כסף, ויעלה פחות מפריצה לרכב או מביצוע שיחזור. אין לנו שום עניין לגבות מכם מחיר גבוה ללא צורך, ואם הצלחנו לפתור לכם את הבעיה וגם לחסוך לכם כסף, מה טוב!

כמובן שהדבר הבא שעליכם לעשות במצב כזה הוא לשכפל מיד צרור נוסף, אנו מומחים גם בשכפול מפתחות לרכב פורד כך שהכל בסדר.

אם אין ברשותכם מפתח נוסף וצריך לפרוץ לרכב, אין בעיה, אנחנו כבר בדרך. בחירת איש המקצוע כשמדובר בפריצה לרכב פורד היא קריטית. איש מקצוע לא מיומן עלול לגרום לכם נזק ועוגמת נפש. עבודה לא מקצועית יכולה לגרום לשריטות, ניפוץ חלון ואפילו לנזק לשלדת הרכב. לכן, אל תתפתו להבטחות לססמאות ולכו על אנשי המקצוע המיומנים של Lockogan.

אנו מומחים בפריצה לכל סוגי ודגמי פורד: פריצה לרכב פורד פיאסטה, פריצה לרכב פורד מונדאו, פריצה לרכב פורד פוקוס, פריצה לרכב פורד אקספלורר, פריצה לרכב פורד אדג' ועוד.

במידה ונותרתם ללא מפתח כלל, אנו מומחים גם בשחזור מפתח לרכב פורד.

ובקיצור, אומנם לאבד מפתח זה לא מצב כל כך נעים, אבל לפחות נחתתם ידיים טובות ובמהרה תהיו חזרה בדרככם אל היעד. סעו בזהירות!

Sorry, comments are closed for this post.

התקשרו עכשיו
התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אפשר לעזור לכם?