פורץ מנעולים בתל אביב- המדריך למשתמש

תל אביב יא חביבי, תל אביב, כמה מנעולנים יש פה מסביב ואנחנו צריכים פורץ מנעולים בתל אביב דחוף… תקועים מחוץ לדירה אחרי לילה סוער, המנעול לא מסתובב טוב או שאיבדתם את המפתח בדרך מהבית לעבודה… תופעות ידועות ומוכרות בעיר ללא הפסקה.

המומחים שלנו בפעולה בסנטר
המומחים שלנו בפעולה בסנטר

קודם כל, לנשום עמוק ולהירגע. אתם בידיים טובות ואמינות והבעיה הקטנה שלכם קרובה לפתרון יותר ממה שאתם חושבים.

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להרים אלינו טלפון ל-1-700-70-2015 ופורץ המנעולים המוחה שלנו כבר בדרך. למה דווקא אנחנו? כי לקרוא לעצמך "פורץ מנעולים בתל אביב" זה כל אחד יכול. להיות מקצוען אמתי, זה רק אנחנו יכולים.

  1. אנחנו היחידים בארץ יוצאי מערכת הביטחון עם הכשרות ייחודיות
  2. אנחנו נמצאים בדיזינגוף סנטר כחלק מרשת "לוקוגן" בבעלות לוחם הימ"מ לשעבר דויד קוגן
  3. אנחנו מומחים במה שאנחנו עושים. בשבילנו מפתחות זאת אומנות. אנחנו נבצעים גם שכפול מפתחות לבית אצלנו בדוכן, ויש לנו ים של לקוחות תל אביביים מרוצים שבאים רק אלינו.
  4. יש לכם תמיד לאן לחזור ותמיד עם להתייעץ. מהבוקר עד הלילה אנחנו נמצאים בקניון בשבילכם, וכמובן זמינים בטלפון.
  5. רק אצלנו תוכלו לבחור התקנת צילינדר של החברה הטובה בעולם,EVVA, במחירי רצפה.

נשמע טוב לא?… כשאתם בוחרים פורץ דלתות אתם חייבים להיות כמה שיותר בטוחים שמדובר באיש מקצוע רציני. אל תשכחו שאתם נותנים לו גישה לא מבוטלת לבית שלכם ופרטים מזהים לא מעטים עליכם. פורץ דלתות בתל אביב במחיר זול מידי זה סימן מחשיד. שווה לפעמים לשלם עוד כמה שקלים על הביטחון שלכם לא?… בדרך כלל מנעולן שמציע מחיר נמוך הוא חובבן או חסר ניסיון. איש מקצוע טוב ואמין מעריך את עצמו ואת עבודתו וידרוש מחיר הולם וסביר. יש הבדלים במחיר בין פריצת דלתות ביום לפריצת דלתות בלילה אז אם נתקעתם לפנות בוקר אולי שווה לחכות עוד קצת ולחסוך כמה עשרות שקלים.

כמובן שמחיר פריצת דלתות בשישי-שבת גם כן תהיה יקרה יותר ממחיר יום חול.

וטיפ אחרון לסיום: פורצים רבים מחכים להזדמנות להעתיק את המפתח שלכם מבלי שתרגישו. היום, כל מפתח כמעט שקיים בישראל ניתן להעתקה על ידי צילום באייפון או הטבעה בפלסטלינה. לכן, שימרו טוב על הצרור שלכם, אל תניחו אותו מבלי משים במקומות ציבוריים כמו המסוע בסופר או שולחן בבית קפה. לנו יש את הצילינדר היחיד בעולם שאי אפשר להעתיק את המפתח שלו בדרך פיראטית כזאת. מוזמנים להתקשר אלינו ולשאול שאלות בנושא 1-700-70-2015.

אז אם כבר נתקעתם, וברור לכם שאתם צריכים מנעולן טוב ואמין, פשוט תתקשרו אלינו, והעיכוב הקטן הזה ימחק במהירות. נגיע אליכם במהירות הבזק ותוכלו לספר לחבר'ה שאתם מכירים את פורץ המנעולים הכי טוב בתל אביב. שווה לא?…

 

התקשרו עכשיו
התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אפשר לעזור לכם?