מילה מקוגן

kogan

דויד קוגן, מנכ"ל החברה, יוצא כוחות הביטחון. בתפקידו האחרון שירת כלוחם וכמפקד בימ"מ (יחידת העילית ללוחמה בטרור של משטרת ישראל). תחום ההתמחות של קוגן במערכת הביטחון הוא פריצה לסוגיה. הוא הוכשר בתחום זה ע"י מערכת הביטחון הישראלית. עם שחרורו מהימ"מ הקים קוגן את LOCKOGAN והוא ממשיך להעניק ביטחון ושקט לאזרחי ישראל במסגרת פעילותו במגזר העסקי.

מילה מקוגן:
"כשהשתחררתי מהימ"מ היה לי ברור שאני ממשיך עם המנעולים, "אהבת חיי", ורוצה להמשיך ולהעניק מהידע הרב שצברתי לכם, האזרחים. מבחינתי, בדיוק כמו ביחידה שממנה באתי, אמינות זה הבסיס. לא תשמעו ממני המלצה למנעול או לסוג מפתח שאני לא מאמין במאת האחוזים שיתאים לכם.

אני כאן כדי לתת לכם להרגיש בטוחים. כמו בכל מהלך חיי, גם כעת, אני כאן כדי שתרגישו בטוחים בבית שלכם ובמכונית, עם הילדים ועם הרכוש שהפקדתם בכספת. אני כאן, כדי שתוכלו לישון בשקט. מתוקף התפקידים שמילאתי במערכת הביטחון שלנו, ועקב ההכשרות המגוונות שעברתי, אני יודע כמה חשוב להשקיע מעט בביטחון, כדי לא להצטער אחר כך. הבית שלכם, הרכב שלכם, הם המקומות שאתם נמצאים בהם הכי הרבה. האהובים שלכם נמצאים שם ולכן, אל תקלו ראש בטיפול בהם, ובשמירה עליהם.אנא הרגישו חופשי להגיע לאחד מדוכני הרשת או לפנות אלי במייל אישי ל [email protected] כדי להתייעץ בכל נושא הקשור לביטחונכם. אני פה למענכם וממליץ לכם מכל הלב לא להתפשר כשזה מגיע לביטחון שלכם. קוגן".

התקשרו עכשיו
התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אפשר לעזור לכם?