מה חשוב לדעת על פורץ דלתות?

מצד אחד של הדלת הבית שלכם. מהצד השני אתם. משהו קרה ואתם במצב מעצבן ולא צפוי, מה עושים? מחפשים פורץ דלתות רציני ומקווים לטוב. או שקוראים את המידע הבא והכל יותר פשוט. המומחים של לוקוגן עם כל התשובות.

פריצת דלת יכולה להיעשות באופן עקרוני בשתי דרכים: בשקט או ברעש. ובעצם, פריצת דלת ללא נזק או להפך.

כשאתם מתקשרים לפורץ דלתות, השלב הראשון מבחינתו הוא בדיוק כמו אצל רופא, שלב האבחון. בשלב זה תישאלו כמה שאלות בסיסיות על מנת להבין מה מצב הדלת שלכם, ואיזו עבודה נדרשת מבחינת המנעולן. כמובן שמחיר פריצת הדלת הוא פועל יוצא של הערכת המצב של המנעולן.

לרוב ישנם שני מצבים: המצב הראשון הוא פריצה של דלת טרוקה. אלו הן הדלתות שניתן לפתוח רק מצד אחד (פנים הבית) ואם יצאתם החוצה ולא לקחתם מפתח והדלת נטרקה, אתם זקוקים לפריצת דלת טרוקה. מדובר בהליך מהיר ולא יקר באופן יחסי, שמחיר פריצת דלת טרוקה בד"כ נע בין 150 ל-250 שקלים. זמן העבודה הוא כמה דקות עד רבע שעה. המצב השני קשור לרוב לתקלה בצילינדר או במפתח שנובע מבלאי או חבלה. מקרה נפוץ הוא מפתח נשבר במנעול. במקרים כאלה לרוב יש צורך בפריצה הכוללת קידוח ובצורך בהחלפת צילינדר. זמן העבודה הוא ארוך יותר ומחיר החלפת צילינדר משתנה בהתאם לסוג הצילינדר הנבחר פלוס עבודת הפריצה.

מחיר פריצת דלת זה לא הכל, יש עוד מידע חשוב

פורץ דלתות צריך להחזיק עמו מלאי מגוון של צילינדרים, עם טווח מחירים רחב, על ם מנת להעניק לכם יכולת לבחור מוצר שעונה על היכולות התקציביות ועל רמת הביטחון הנדרשת.

המומחים של לוקוגן מנוסים בפריצת כל סוגי הדלתות: פריצת דלת רב בריח, פריצת דלת עץ נעולה, פריצת דלת טרוקה, פריצת דלת פנימית, פריצת דלת פלדלת, פריצת דלת נעולה, פריצת דלת פנימית, פריצת דלת פנדור, פריצת דלת חדר, פריצת מנעול דלת, פריצת דלת ידית עגולה.

ניידת השירות של לוקוגן פועלת בכל אזור המרכז: פריצת דלת תל אביב, פריצת דלת פתח תקווה, פריצת דלת רמת גן, פריצת דלת בת ים .

כשמזמינים מנעולן חשוב מאוד לשים לב שמדובר באיש מקצוע הגון ואמין ללא עבר פלילי ובעל ניסיון וידע.

לוקוגן הוא מותג המנעולנות הראשון בישראל. אנחנו נמצאים בקניון ואתנו יש לכם תמיד לאן לחזור ועם מי להתייעץ. המנעולנים שלנו הם יוצאי מערכת הביטחון ובעלי לוקוגן, דויד קוגן, הוא לוחם ימ"מ לשעבר ומומחה בתחום הפריצה. אנחנו לא צריכים לפברק אישורים ממשטרת ישראל, אנחנו באים משם.

אז אם אתם רוצים להיות בטוחים ושקטים, התקשרו אלינו עכשיו ל-1-700-70-2015 והמומחים שלנו כבר בדרך אליכם.

התקשרו עכשיו
התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אפשר לעזור לכם?