הכל על שכפול מפתח לרכב

שכפול מפתח לרכב יכול להיות חוויה מהנה מאוד, תתפלאו.

הכל על שכפול מפתח לרכב
תשומת לב וערנות לנעשה אצלכם ברכב

הנה זה הגיע. הרגע בו אתם זקוקים לשכפול מפתח לרכב .בוא נאמר את זה ככה: זאת לא בדיוק מטלה "כיפית" הא?… במקרה הטוב, פשוט החלטתם להפסיק לדחות את הקץ אחרי ששמעתם על חבר שלכם שנתקע בלי מפתחות אחרי שהמפתח לרכב שלו אבד ולא היה לו מפתח ספייר, ואחרי ששמעתם כמה עלה לו שחזור מפתח לרכב החלטתם שעדיף שכפול מפתח לרכב עכשיו משחזור אחר כך… במקרה הטוב פחות דחיתם את הקץ ואיבדתם את המפתח היחיד שהיה לכם, ועכשיו אתם זקוקים לשחזור.

בכל מקרה, אל דאגה, אתם בידיים טובות ומיומנות. המומחים של לוקוגן כאן כדי להסביר לכם על כל התהליך ועל האפשרויות שלכם.

ראשית, אם יש לכם כבר מפתח אחד, אינכם חייבים לבצע שכפול מפתח לרכב אימובלייזר, או שכפול שלט לרכב. הדבר תלוי הרבה מאוד בסוג הרכב שלכם. אתם יכולים להסתפק בשכפול של "הברזל" בלבד, כך תוכלו רק לפתוח את הדלתות, או לשכפל רק את המפתח ללא השלט ולחסוך עוד בעלויות.

בכל מקרה, מומלץ  מאוד להתייעץ אתנו לפני שקופצים לשכפל את כל הסט.אנחנו מעדיפים לחסוך לכם ושתהיו מרוצים מאשר סתם לשכפל מה שלא צריך. טלפון אחד אלינו והמומחים שלנו יעשו לכם את הדברים הרבה יותר פשוטים. 1-700-70-2015.

עוד משהו שכדאי לשים לב אליו בשכפול מפתח לרכב הוא נושא הצ'יפים. באופן כללי, ישנם שני סוגי חומרים מהם עשויים השבבים האלקטרוניים: זכוכית ופחם. מן הסתם, צ'יפ הפחם עדיף מאחר והוא עמיד יותר ונשבר פחות. לכן, תמיד עדיף ששכפול המפתח החדש יעשה על צ'יפ העשוי פחם. אל תתביישו לשאול אך חשוב שתדעו שיש מכוניות שלא ניתן לשכפל על צ'יפ פחם, ולכן השבב העשוי זכוכית הוא האופציה היחידה.

אנו ממליצים לכם בחום להיות מעורבים בהליך השכפול ולעקב אחריו מקרוב. אצלנו,המומחים שלנו הם יוצאי מערכת הביטחון ובעלי הכשרות מיוחדות בתחום אז אתם יכולים להיות רגועים וזה ממש לא הכרחי. אנחנו נמצאים בקניון ואתם יכולים להרגיש חופשי ללכת לבלות בזמן שכפול המפתח לרכב שלכם. אבל, מאחר ושוק מנעולני הרכב אינו מפוקח, לצערנו, ישנם גורמים מפוקפקים רבים שמנסים כל הזמן לחבור למנעולן ודרכו להעתיק את המפתח שלכם ולגנוב את הרכב שלכם. אז פשוט היו צמודים לתהליך. ללא קשר, המומחים שלנו ישמחו להסביר לכם בדיוק מה נעשה בכל שלב ושלב,ונהפוך אתכם לחלק מההליך.

בלוקוגן אתם יכולים ליהנות ממעטפת של שירותים הקשורים לשכפול מפתחות לרכב: קידוד מפתחות לרכב, שכפול שלט לרכב, תיקון שלט לרכב, שחזור מפתח לרכב מאבדן מוחלט, שכפול מפתח אימובילייזר ועוד.

בניגוד לכל השאר, אנחנו נמצאים בקניון, וזה כבר סיפור אחר והרבה יותר מהנה. אתם מגיעים לקניון עם הרכב שלכם, מקבלים מאיתנו חניה חינם, הולכים להתפנק באיזה שופינג כיפי או סרט טוב, ובינתיים, המומחים שלנו משכפלים. מגיע לכם להתפנק לא?… אז קדימה, למה אתם מחכים? אנחנו מחכים לכם בקניון! סעו בזהירות!

התקשרו עכשיו
התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אפשר לעזור לכם?