אז מי אתה אדון מנעולן?

כשאתם שומעים את המילה "מנעולן", מה עולה לכם בראש?… חלקנו נזכרים במישהו שאנחנו מכירים, חלקנו פשוט מבינים שמדובר באיש מקצוע העוסק במנעולים. ויש גם כאלה שיעקמו את האף אחרי שעברו חווייה לא מוצלחת עם מנעולן רכב או בית. המומחים של לוקוגן, ובראשם דויד קוגן, המנעולן היחיד יוצא מערכת הביטחון בישראל,  כאן כדי לעשות לכם סדר וגם חוייה מתקנת אם צריך…

מקצוע המנעולן מכיל בתוכו ענפי משנה רבים. ישנם סוגים שונים של מנעולנים עם התמחויות שונות: מנעולן רכב- מתמחה בפריצה לרכב ובשכפול מפתחות לרכב,תיקון שלט לרכב ,שכפול שלט לרכב ועוד.מנעולן 24 שעות- עוסק בעיקר בפריצה לבית, פריצת מנעולים, פריצת דלתות, והחלפת צילינדר. ישנם מנעולנים בעלי חנויות וישנם מנעולנים ניידים. במקומות רבים שמרביתם אינם מתמחים בתחום יעניקו לכם שירות של שכפול מפתחות, כמו למשל בטמבוריות או במוסכים.

לצערנו, תחום המנעולנות בישראל אינו מפוקח. כל מי שמעוניין יכול לעבור הכשרה קצרה ולא מפוקחת ולהפוך למנעולן. איש אינו בודק האם למשל, יש לאדם עבר פלילי, לפני שהוא מוכשר כמנעולן. העניין די מגוחך לאור העובדה שמדובר במקצוע סופר רגיש שמעניק לאיש המקצוע מידע וגישה חופשיים לביתו או לרכבו של הלקוח. לכן, מומלץ תמיד בדוק היטב מי הוא איש המקצוע שלו לפני שמזמינים אותו.

מנעולן 24 שעות או מנעולן עם חנות?

בגלל היעדר הפיקוח, ישנם מנעולנים רבים בישראל ורמת המקצועיות מגוונת מאוד. ישנם מנעולנים ניידים רבים, ומעט יותר כאלה שמחזיקים חנות ,כמו למשל מנעולן בתל אביב, או מנעולן ברמת גן.

אין ספק שמנעולן שיש לו גם חנות אמין יותר, ומעניק לכם את הידיעה שיש לכם תמיד לאן לחזור אם יש לכם בעיה עם המפתח.

אז מי אתה אדון מנעולן?
המנעולן היחיד בישראל יוצא מערכת הביטחון.קוגן.

לוקוגן הוא מותג המנעולנות הראשון בישראל. אנחנו לא טמבורייה ולא חנות לכלי בית. אנחנו מנעולנים מקצועיים שמתמחים אך ורק בזה. לכן, אצלנו תקבלו את כל השירותים למפתחות ולמנעולים שלכם:

שכפול מפתחות לבית, שכפול מפתח לתיבת דואר, שכפול מפתח לאופנוע, שכפול מפתחות לרכב, שכפול שלט לרכב, תיקון מפתח לרכב, תיקון שלט לרכב, שכפול שלט לשער חשמלי, תיקון שלט לשער חשמלי, תיקון כרטיס רנו, שכפול כרטיס רנו, פריצת דלתות, פריצת מנעולים, החלפת צילינדר, מחזיקי מפתחות, מנעול לאופנוע, מנעול לאופניים, מנעול לאופניים חשמליים, מנעול לחדר כושר ועוד ועוד.

בעלי לוקוגן, דויד קוגן, הוא יוצא מערכת הביטחון ושירת כפורץ מומחה בימ"מ (היחידה המיוחדת ללוחמה בטרור של משטרת ישראל).דויד הוא המנעולן היחיד יוצא מערכת הביטחון בישראל.

אנחנו חוסכים לכם את החוייה המבאסת של כניסה לטמבורייה או "ייבוש" במוסך. אנחנו נמצאים בקניון והופכים לכם את שכפול המפתחות לחווייה נעימה.

אצלנו, שכפול מפתחות לרכב במחיר הוגן וכמובן עם חנייה חינם מתנה מאתנו.

יש לכם עוד שאלות על מנעולן?….צריכים עצה טובה לקראת רכישת צילינדר או שכפול מפתח?…אנחנו כאן בשבילכם.התקשרו 1-700-70-2015 או בקרו בפייסבוק שלנו.

נתראה בקניון!

התקשרו עכשיו
התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אפשר לעזור לכם?